Thursday, 6 December 2012

Shine bright like a diamond

I'm really sleepy and almost curled up in my bed but I thought I shall show you a picture of the things I got on Sunday..


The magazine accompanied me on a long car ride and honestly.. the Gucci perfume tester was also one of the reasons for my purchase. I just adore that scent and now I can test it out and hopefully get it.
For a fur scarf I have been looking for since the falltime and now I finally bought one for myself. In my opinion it's definitely a "must-have" because it's soooo warm and cozy, not to mention it can glam up any look. Maybe someday I'll even do an outfit of the day post for you with it..? Let me know if you're interested :)


Kuigi olen ennast juba peaaegu magama sättinud, otsustasin teile kiirelt ühe väikese postituse teha asjadest, mis ma pühapäeval täiesti juhuslikult ostsin. 
Ajakirja "Mood" soetasin ma endale kaaslaseks pikale autosõidule, kuid kui aus olla, siis suureks määrajaks sai siiski ajakirja vahel olnud Gucci "Gorgeous Gardenia" lõhnatester. Seda parfüümi olen ma juba mõnda aega poes aeg-ajalt nuusutanud ning nüüd on mul võimalus seda enda peal katsetada ning loodetavasti lähiajal ka täissuuruses omada.
Karvast salli olen ma otsinud ja igatsenud juba sügisest saati ning nüüd lõpuks ma selle ka soetasin. Kahtlemata oli see üks hea mõte, sest sall on mega-soe (ja mega-vajalik praeguste külmade ilmadega) ning muudab iga outfit'i silmapilkselt palju glamuursemaks. Kui olete huvitatud ehk outfit of the day postitusest, siis andke teada :)

Parimat!

x

No comments: